Jeśli szukasz ekonomicznych i szybkich drukarek, serdecznie polecamy urządzenia wielofunkcyjne Mutoh. Belgijska marka produkuje zarówno modele sublimacyjne, jak i pigmentowe. Do druku na papierze sublimacyjnym i tkaninach – bawełnie, lnie, bambusie, wełnie i nie tylko – warto wybrać właśnie urządzenie wielofunkcyjne Mutoh. Urządzenia wielofunkcyjne cenionej firmy pozwalają drukować z prędkością od kilkunastu do około 200 m2/h. Należy zaznaczyć, że jesteśmy oficjalnym polskim dystrybutorem drukarek Mutoh – urządzenie wielofunkcyjne kupione w naszym sklepie to oryginalny model, o którym mamy szeroką wiedzę, zapewniając kupującej osobie najwyższe wsparcie.

Wyświetlanie wszystkich 4 wyników

Show sidebar

Drukarka pigmentowa MUTOH ValueJet 1938 TX

Zadzwoń, by uzyskać cenę

ValueJet 1938TX to nowa generacja cyfrowych drukarek pigmentowych Mutoh do druku bezpośrednio na materiałach tekstylnych, w szczególności druku na bawełnie, lnie, bambusie, wełnie.

Drukarka pigmentowa MUTOH ValueJet 1948 TXB

Zadzwoń, by uzyskać cenę

Innowacyjny druk pigmentowy o niespotykanym wcześniej gamucie kolorystycznym daje nieprawdopodobne wrażenia wizualne oraz najwyższą jakość druku.

Drukarka sublimacyjna MUTOH 1938 WX

Zadzwoń, by uzyskać cenę

Funkcjonalna drukarka do druku sublimacyjnego Mutoh 1938 WX została skonstruowana do drukowania transferowego na wszystkich materiałach poliestrowych: rozciągliwych i nierozciągliwych.

Drukarka sublimacyjna MUTOH 1948WX

Zadzwoń, by uzyskać cenę

Czterogłowicowa drukarka sublimacyjna jest idealna do produkcji dekoracji, tekstyliów domowych oraz modowych, a także strojów sportowych. Warto zaznaczyć, że jest też przyjazna dla środowiska i ekonomiczna – minimalna strata tuszu wynika z możliwości czyszczenia pojedynczych głowic. Maksymalna prędkość druku sublimacyjnego to 194 m²/h.