Jeśli szukasz ekonomicznych i szybkich drukarek, serdecznie polecamy urządzenia wielofunkcyjne Mutoh. Belgijska marka produkuje zarówno modele sublimacyjne, jak i pigmentowe. Do druku na papierze sublimacyjnym i tkaninach – bawełnie, lnie, bambusie, wełnie i nie tylko – warto wybrać właśnie urządzenie wielofunkcyjne Mutoh. Urządzenia wielofunkcyjne cenionej firmy pozwalają drukować z prędkością od kilkunastu do około 200 m2/h. Należy zaznaczyć, że jesteśmy oficjalnym polskim dystrybutorem drukarek Mutoh – urządzenie wielofunkcyjne kupione w naszym sklepie to oryginalny model, o którym mamy szeroką wiedzę, zapewniając kupującej osobie najwyższe wsparcie.

Wyświetlanie wszystkich 4 wyników

Show sidebar

Drukarka pigmentowa MUTOH ValueJet 1938 TX

Zadzwoń, by uzyskać cenę

Tel: +48 59 724 23 01

ValueJet 1938TX to nowa generacja cyfrowych drukarek pigmentowych Mutoh do druku bezpośrednio na materiałach tekstylnych, w szczególności druku na bawełnie, lnie, bambusie, wełnie.

Drukarka pigmentowa MUTOH ValueJet 1948 TX

Zadzwoń, by uzyskać cenę

Tel: +48 59 724 23 01

Innowacyjny druk pigmentowy o niespotykanym wcześniej gamucie kolorystycznym daje nieprawdopodobne wrażenia wizualne oraz najwyższą jakość druku.

Drukarka sublimacyjna MUTOH 1938 WX

Zadzwoń, by uzyskać cenę

Tel: +48 59 724 23 01

Funkcjonalna drukarka do druku sublimacyjnego Mutoh 1938 WX została skonstruowana do drukowania transferowego na wszystkich materiałach poliestrowych: rozciągliwych i nierozciągliwych.

Drukarka sublimacyjna MUTOH 1948WX

Zadzwoń, by uzyskać cenę

Tel: +48 59 724 23 01

Czterogłowicowa drukarka sublimacyjna jest idealna do produkcji dekoracji, tekstyliów domowych oraz modowych, a także strojów sportowych. Warto zaznaczyć, że jest też przyjazna dla środowiska i ekonomiczna – minimalna strata tuszu wynika z możliwości czyszczenia pojedynczych głowic. Maksymalna prędkość druku sublimacyjnego to 194 m²/h.