Wśród najbardziej interesujących propozycji znajdziesz modele wykonane przez firmę Keundo. Drukarki solwentowe koreańskiej marki wyróżnia szybkość – w zależności od modelu drukują z prędkością od 160 do 260 m2/h. Warto zaznaczyć, że w naszej ofercie dostępne są bardzo ekonomiczne drukarki Keundo. Ceny modeli zależą między innymi od ilości zastosowanych głowic. Nowoczesne drukarki solwentowe Keundo świetnie nadają się do drukowania odpornego na czynniki atmosferyczne – można nimi zadrukowywać banery, siatki czy folie.

Należy również zwrócić uwagę na sublimacyjne modele wykonane przez firmę Keundo. Drukarka sublimacyjna koreańskiej marki fantastycznie nadaje się do druku na tekstyliach czy papierze transferowym. Ekologiczna, ekonomiczna, szybka i wydajna – właśnie taka jest każda drukarka Keundo. Cena modelu jest podawana przez telefon, dlatego serdecznie zapraszamy do kontaktu.

Wyświetlanie wszystkich 3 wyników

Show sidebar

Drukarka do druku bezpośredniego sublimacyjnego KEUNDO SupraQ TX6

Zadzwoń, by uzyskać cenę

Tel: +48 59 724 23 01

Przemysłowa drukarka do druku bezpośredniego sublimacyjnego o szerokości zadruku do 320 cm! Optymalne naciągnięcie materiału podczas druku dzięki zastosowaniu tension bars. Bezpośredni druk na poliestrach oraz papierze termotransferowym.

Drukarka solwentowa Keundo PT-3204

Zadzwoń, by uzyskać cenę

Keundo PT-3204 to nowa generacja cyfrowych drukarek solwentowych do druku bezpośrednio na tanich niepowlekanych materiałach do druku OUT-door, takich jak: banery, folie, siatki i wiele innych. Posiada na swoim pokładzie cztery głowice japońskiej firmy Konica Minolta 512i – 30pl.

Drukarka solwentowa Keundo PT-3208

Zadzwoń, by uzyskać cenę

Keundo PT-3208 to nowa generacja cyfrowych drukarek solwentowych do druku bezpośrednio na tanich niepowlekanych materiałach do druku OUT-door, takich jak: banery, folie, siatki i wiele innych. Urządzenie posiada na swoim pokładzie osiem głowic japońskiej firmy Konica Minolta 512i – 30pl. Maksymalna prędkość tego solwentowego „potwora” to aż 260 m2/h.